Ауди
медицина
Russian Ukraine English
Каталог фаберлик
Ремонтненский район
Новые игры Alawar.

Свободные помещения под аренду

 

Воздухофлотский проспект, 94-А. Cклад-1150м.кв.

 

DSC 2574Предлагаем в аренду помещение под склад-1150м.кв.,5-й этаж,потолки Н=7м.,лифт-2 тонный персональный,5-кабинетов,душ, санузел,раздевалка для персонала,телефон, интернет, круглосуточная охрана, пропускная система, видеонаблюдение, автостоянка, своя подстанция ,газовая котельная, вентиляция, отопление,городская электричка станция «Киев-Волынский» 3 минуты, аэропорт «Жуляны», окружная дорога.

Цена 40грн./кв.м. с НДС

Показать на карте...

 

Воздухофлотский проспект, 94-А.Офис 160 м. кв.

 

DSC 2574Предлагаем в аренду помещение под склад-160м.кв.,3-й этаж,потолки Н=3.43м.,лифт-1тонный,1-кабинет,санузел,телефон,интернет, круглосуточная охрана, пропускная система, видеонаблюдение, автостоянка, своя подстанция ,газовая котельная, вентиляция, отопление,городская электричка станция «Киев-Волынский» 3 минуты, аэропорт «Жуляны», окружная дорога.

Цена 40грн./кв.м. с НДС

Показать на карте...

 

Воздухофлотский проспект, 94-А.Офис 57 м. кв.

 

DSC 2574Офис 3-этаж 30 м. кв., потолки Н=5.30м., лифты: 2 грузовых 1-тонник и 2 пассажирских, телефон, интернет, круглосуточная охрана, пропускная система, видеонаблюдение, автостоянка, своя подстанция и котельная, отопление, вентиляция, железнодорожная ветка, городская электричка станция «Киев-Волынский» 3 минуты, аэропорт «Жуляны», окружная дорога .

Цена 65грн./кв.м. с НДС, коммунальные услуги.

Показать на карте...

 

 

Воздухофлотский проспект, 94-А.Офис 74 м. кв.

 

IMGP0559Офис 74м. кв., 2-этаж, 3 кабинета:1кабинет -22.8м.кв.,2 кабинет-26.8м.кв.,3кабинет-24м.кв., лифты:2 грузовых 1-тонник и 2 пассажирских, телефон, интернет, круглосуточная охрана, пропускная система, видеонаблюдение, автостоянка, своя подстанция и котельная, отопление, вентиляция, железнодорожная ветка, городская электричка станция «Киев-Волынский» 3 минуты, аэропорт «Жуляны», окружная дорога .

Цена 65грн./кв.м. с НДС, коммунальные услуги. Показать на карте...

 

Воздухофлотский проспект, 94-А.Склад 113 м. кв.


Воздухофлотский пр.94-а. Склад 113 м.кв.,3-этаж, лифты 2 грузовых 1-тонный и 2 пассажирских, телефон, интернет, круглосуточная  охрана, пропускная система, видеонаблюдение, автостоянка, своя подстанция и котельная, вентиляция, отопление,  железнодорожная ветка, городская электричка станция  «Киев-Волынский» 3 минуты, аэропорт «Жуляны», окружная дорога.
Цена 40грн./кв.м. с НДС, коммунальные услуги.

Показать на карте...

Шановний акціонер ПАТ «Дослідний-експериментальний завод №20 цивільної авіації»!

Повідомляємо, що з 12 жовтня 2013року набрав чинності ЗАКОН УКРАЇНИ «Про депозитарну систему України» (далі - Закон). У відповідності до ст.5. цього Закону рахунок у цінних паперах депонента відкривається депозитарною установою на підставі договору про обслуговування рахунка в цінних паперах власнику цінних паперів або співвласникам цінних паперів на депозит яких внесено цінні папери. Договір про обслуговування рахунка в цінних паперах укладається між депонентом та депозитарною установою, відповідно до якого депозитарна установа в установленому Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку порядку на рахунку у цінних паперах веде облік цінних паперів, що належать власникові або співвласникам цінних паперів, а також облік прав зазначених осіб на цінні папери, що обліковуються на певному рахунку у цінних паперах, та обмеження таких прав.

Депонент – власник цінних паперів, співвласники цінних паперів, нотаріус, на депозит якого внесено цінні папери, яким рахунок у цінних паперах відкривається депозитарною установою на підставі відповідного договору про обслуговування рахунка в цінних паперах.

Розділ IV Закону України «Про депозитарну систему України» передбачає, що власник цінних паперів, які були дематеріалізовані, зобов’язаний звернутися до обраної емітентом депозитарної установи та укласти з нею договір про обслуговування рахунка в цінних паперах від власного імені або здійснити переказ прав на цінні папери на свій рахунок в цінних паперах, відкритий в іншій депозитарній установі. У разі якщо власник цінних паперів протягом одного року з дня набрання чинності цим Законом не уклав з обраною емітентом депозитарною установою договору про обслуговування рахунка в цінних паперах від власного імені або не здійснив переказ належних йому прав на цінні папери на свій рахунок у цінних паперах, відкритий в іншій депозитарній установі, цінні папери такого власника (які дають право на участь в органах емітента) не враховуються при визначенні кворуму та при голосуванні в органах емітента.

З огляду на вищевказане, повідомляємо, що для використання своїх прав за цінними паперами, а саме простими іменними акціями ПАТ «Дослідно-експериментальний завод №20 цивільної авіації», Вам необхідно звернутися до депозитарної установи ТОВ «ТІ-ІНВЕСТ», з якою ПАТ «Дослідно-експериментальний завод №20 цивільної авіації»  було укладено договiр про обслуговування рахунку у цінних паперах для укладення нового договору з ним або  з іншою депозитарною установою.

ТОВ «ТІ-ІНВЕСТ»
Адреса: 01033 м. Київ, вул. С. Петлюри, 30
телефон/факс (044) 584-38-28

Услуги

Информеры

Курсы валют на PROext     GISMETEO: Погода по г.Киев